Lubię to co robię i nie wyobrażam sobie innej pracy. Uczenie sprawia mi przyjemność. Nie boję się wyzwań i staram się pomóc i zrozumieć potrzeby każdego z moich uczniów i traktuję ich bardzo indywidualnie. 

Jestem właścicielką szkoły językowej Językomania w Żyrardowie. Możecie wejść na moją stronę www.jezykomania.pl i przeczytać tam o moim filologicznym wykształceniu. Na moim blogu spróbuję przekazać wam moje spostrzeżenia, rady i nowinki dotyczące nauki i nauczania języków obcych. Mam ponad 20 letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego i niemieckiego. Jestem też metodykiem. Byłam lektorem na zajęciach grupowych w wielu firmach i instytucjach oraz prowadziłam zajęcia indywidualne dla kadry kierowniczej, dyrektorów i prezesów. Referencje od nich znajdziecie też na mojej stronie . Specjalizuje się w nauce młodzieży i dorosłych. Mam własne materiały i metodę nastawioną na komunikatywność. 

Bardzo lubię podróżować i byłam w większości krajów Europejskich i wielokrotnie na Wyspach Brytyjskich. Mam rodzinę w Szkocji. To też po części miało wpływ na moją decyzję odnośnie mojej kariery lektorki lub jak inni nazywają trenera języka angielskiego i niemieckiego. 

Ludzie wokół mnie napędzają mnie do działania i dają energię do pracy. Nie wyobrażam sobie życia bez moich uczniów. Jeśli chcesz rozwijać w sobie lub u swojego dziecka pasję i nauczyć się języka obcego to zapraszam na moje zajęcia indywidualne lub w małych grupach 2 lub 3 osobowych ze swoimi przyjaciółmi lub członkami rodziny tak żebyście poczuli się komfortowo i przełamali barierę mówienia w obcym języku. Dołącz do mojej szkoły i zostań Językomaniakiem już dziś!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram