NAUCZ SIĘ JEZYKA U NAS!

O NAS

Językomania jest dla wszystkich, którzy pragną pogłębić swoje umiejętności językowe. Istniejemy już ponad 19lat na rynku i dzięki naszemu doświadczeniu stworzyliśmy własny system nauki. Uczymy autorską metodą komunikatywno-interakcyjną. Zapewniamy miłą, bezstresową atmosferę, profesjonalizm, energicznych lektorów oraz bogate zaplecze materiałów do nauki.

Utrzymujemy kontakty z księgarniami i wydawnictwami językowymi w Polsce i w Wielkiej Brytanii.

Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku.

Szukajcie naszych filmikóe w sieci i na Facebooku.

UCZĄC SIĘ JĘZYKA OBCEGO:

 • Pracuj systematycznie. Już 15 minut codziennej powtórki może zdziałać cuda!
 • Nie ignoruj pracy domowej, którą zadał Ci lektor.Jeżeli nie masz czasu na prace domowe, powiedz o tym lektorowi.
 • Korzystaj z dostępnych nowości technicznych (programy komputerowe do nauki języków obcych, programy telewizyjne w oryginalnych wersjach językowych, Internet, piosenki itp.)

ZNAJDŹ MOTYWACJĘ DO NAUKI:

 • Ciekawe wakacje za granicą.
 • Lepsza ocena w szkole.
 • W przyszłości - bardziej atrakcyjna praca - warto zdać sobie sprawę, że przy obecnym tempie rozwoju cywilizacji i szybkim stylu życia, znajomość jednego języka obcego może już nie zadowolić wybrednego pracodawcy.
 • Lektura lub film w obcym języku.
 • Integracja w grupie i możliwość poznania kogoś nowego

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ SZKOŁY JĘZYKOWEJ - ZWRÓĆ UWAGĘ:

 • Na ilość osób w grupie (im mniejsza grupa tym lepiej)
 • Na nauczycieli, na ich przygotowanie metodyczne, językowe i pedagogiczne oraz doświadczenie zawodowe.
 • Na różne oferty promocyjne, ale bez przesady. Najniższa cena może oznaczać brak materiałów dydaktycznych lub ich niewielką ilość a wykształcenie i doświadczenie lektora może budzić wątpliwości.
postać - ok

To co nas wyróżnia, to właśnie taki lokalny charakter, każdy uczeń jest dla nas ważny - znajdzie pomoc, wsparcie, ma stały kontakt z lektorem. Testy kwalifikacyjne określające poziom zaawansowania języka przeprowadzane są w każdym tygodniu po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie. Proponujemy również bezpłatną lekcję próbną!

Z każdym rokiem nasza szkoła zmienia się wraz z zapotrzebowanie naszych klientów. Obecnie prowadzimy wyłącznie zajęcia indywidualne lub w bardzo małych grupach do 4 osób dla wszystkich z naboru wolnego oraz realizujemy obsługę firm i instytucji na terenie województwa mazowieckiego.

Nie wierzcie w ogłoszenia typu: "Angielski metodą węchową!", "Niemiecki w tydzień!"  itp. To tylko slogany. Warto dokładnie zapoznać się z proponowaną nam ofertą.
Nasi lektorzy to specjaliści, wykwalifikowana zgrana kadra, której pasją są języki obce- lektorzy, absolwenci wyższych studiów filologicznych, Native Speaker Teachers, tlumacze przysięgli.

Zostań Językomaniakiem!!!

Przyłącz się do naszej coraz większej rodziny ludzi dla których język to pasja i hobby!!! Zostań Językomaniakiem już teraz!

 

W Naszej Szkole preferujemy małe grupy.

 • Im mniejsza liczba osób w grupie, tym wyższy stopień aktywności ucznia w czasie lekcji.
 • Małe grupy zmniejszają anonimowośc jej członków. Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie zgodnie z nadrzędną zasadą humanistycznej pedagogiki.
 • Małe grupy sprzyjają nawiązywaniu bliskich relacji między uczącymi się oraz między uczniami a lektorem - a jak wiadomo przyjazna atmosfera może dodatkowo motywować do nauki.

W Naszej Szkole każda lekcja trwa 60 minut
lub 90 minut

Czas ten jest optymalny z uwagi na pełne wykorzystanie go pod kątem powtarzania nabytej wiedzy, przyswajania materiału i jego utrwalenia.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do kontaktu z nami.
background image - mouse